Najbolji vatrogasci 2015. godine

Obuka za bolničara (VZG Kaštela)
22/02/2016
Fire combat SV. Ivan Zelina (ZELENI PLAMEN)
03/04/2016

U Gradskoj vijećnici, 03. ožujka 2016.g. gradonačelnik je u pratnji zamjenika Zorana Bonacina i Milija Novaka, i pročelnice za društvene djelatnosti Sandre Zokić upriličio primanje najboljih vatrogasaca Grada Kaštela i njihovih zapovjednika.

Povodom Dana Grada svake godine prema odluci njihovih matičnih društava tradicionalno se proglašavaju najbolji vatrogasci Grada, a za ovu godinu dobitnici priznanja su:

Antonio Jurić – DVD Kaštela

Mandarić Josip – DVD Mladost

Ivan Sanader – DVD Kaštel Gomilica

Gradonačelnik je najboljim i najaktivnijim vatrogascima za njihov trud i zalaganje u odgovornom izvršavanju obaveza uputio iskrene čestitke, te izrazio nadu da se efikasna i konstruktivna suradnja sa DVD društvima nastavi u istom smjeru kao što je to bila i dosada.

Prema tradiciji uspješni vatrogasci su uz priznanja, od gradonačelnika primili i statue Sv. Florijana – zaštitnika vatrogasaca.